cz | en | de | pl | ru | hu | nl

Pink Floyd fanklub CZ

Bohaté informace ze světa legendární britské kapely PINK FLOYD

Aktuality

The Wall 2016

Filip Benešovský předvede v Kroměříži rockový klenot The Wall od Pink Floyd

V roce 1979 spatřil světlo světa jeden z nejzásadnějších počinů rockové hudby. Dvojalbum The Wall britské legendární kapely Pink Floyd převrátilo hudební svět naruby. Nyní slavné dílo o lidské ošklivosti 25. června zazní na Velkém náměstí v Kroměříži. O prvotřídní evangelizaci myšlenky eponymní desky se postará baskytarista, zpěvák a skladatel Filip Benešovský.

The Wall 2015: Po deseti letech opět na festivalu Dočesná

Po šesti letech od "The Wall 2009" v O2 Areně přichází Filip Benešovský s "The Wall 2015".

Akce proběhne v rámci 58. ročníku Žatecké Dočesné, na Náměstí Svobody 4. září 2015 od 21:21.

Vstup je zdarma.

Projekt "The Best of Pink Floyd and Roger Waters" v divadle Hybernia

Hudební těleso kolem Filipa Benešovského již několikrát připomnělo divákům v České republice show skupiny Pink Floyd. Nebálo se ani velkých koncertních hal. Poslední a prozatím největší představení tematického projektu The Wall podle stejnojmenného alba Pink Floyd se uskutečnilo v roce 2009 ve vyprodané pražské O2 Areně za účasti exkluzivních hostů jako byli Michal Malátný, Jan Neckář, Zdeněk Kluka a Roman Dragoun, Radim Hladík nebo syn Rogera Waterse Harry. V podstatě ve stejném muzikantském složení byla divákům v Čechách již několikrát nabídnuta adaptace slavného alba Pink Floyd Dark Side of the Moon.

 Nyní se vám představí Filip Benešovský a bratři Kašparové v projektu The Best of Pink Floyd and Roger Waters v divadle Hybernia 13.11.2013. od 19 hodin. Jako exkluzivní hosté vystoupí Michal Malátný a Jan Neckář.

Projekt „The Best of Pink Floyd“ bude mít premiéru na Mělnickém vinobraní

Již příští měsíc se chystá tým kolem Filipa Benešovského k premiérovému uvedení speciálního programu "The Best of Pink Floyd", a to 22. září v rámci Mělnického vinobraní. Jako exkluzivní hosté se představí frontman populární skupiny Chinaski, Michal Malátný a Jan Neckář, šéf dnes již legendární kapely Bacily. Publikum se může těšit na největší hity Pink Floyd v provedení na světové úrovni. Nebudou chybět ani nově nastudované skladby, které příznivci projektů Filipa Benešovského a bratrů Kašparů v jejich podání uslyší poprvé naživo.

http://www.melnicke-vinobrani.cz/

Do Bíliny se těším na perfektní koncert, vzkazuje Michal Malátný na adresu mega show Dark Side of the Moon

V pátek 23. března zažije Zimní stadion v Bílině inscenaci jedné z nejslavnějších desek rockové historie v podání špičkových českých muzikantů. Na sever Čech  totiž dorazí Filip Benešovský a bratři Kašparové s ambiciózním projektem „Dark Side of the Moon“.

Dark Side of the Moon zazní na Zimním stadionu v Bílině. Jako speciální host vystoupí Michal Malátný

Doposud celkem sedmkrát hudební seskupení kolem Filipa Benešovského nabídlo divákům v České republice unikátní show skupiny Pink Floyd„The Wall“. Poslední z těchto představení se uskutečnilo ve vyprodané pražské O2 areně v roce 2009 za účasti výjimečných hostů, jako jsou Michal Malátný (Chinaski), Jan Neckář (Bacily), Radim Hladík ( Blue Effect ), Zdeněk Kluka a Roman Dragoun (Progres 2) nebo syn Rogera Waterse - Harry. Historie tohoto projektu však sahá až do roku 2002.

Dark Side of the Moon v podání Filipa Benešovského a bratrů Kašparových zazní v Bílině. Jako speciální host vystoupí Michal Malátný.

Filip Benešovský a bratři Kašparové se opět vrací s adaptací slavného alba Pink Floyd „Dark Side of the Moon“, tentokrát do Bíliny na Zimní stadion, a to 23. března 2012. Bude to již sedmá repríza po úspěšných vystoupeních v Roudnici nad Labem, Plzni, Žatci,  Litoměřicích a Opavě. Jedná se v podstatě o totéž hudební těleso, které na podzim roku 2009 vyprodalo pražskou O2 arenu s adaptací „The Wall“.

Jako speciální host se po tříleté pauze představí Michal Malátný, frontman kapely Chinaski.

Oznámení

Dovolujeme si Vás upozornit, že plánovaný koncert Filipa Benešovského a přátel - The Dark Side of the Moon, který se měl konat 11.11. 2011 v severočeské Bílině, byl z technických důvodů tamními pořadateli zrušen.

   1 2 3 4 5