cz | en | de | pl | ru | hu | nl

Pink Floyd fanklub CZ

Bohaté informace ze světa legendární britské kapely PINK FLOYD

Články

Projekt „The Best of Pink Floyd“ bude mít premiéru na Mělnickém vinobraní

Hudební těleso kolem Filipa Benešovského již mnohokrát předvedlo divákům v České republice jedinečnou show skupiny Pink Floyd„The Wall“. Poslední a prozatím největší představení se uskutečnilo v roce 2009 ve vyprodané pražské O2 areně za účasti exkluzivních hostů, jako jsou Michal Malátný, Jan Neckář, Zdeněk Kluka a Roman Dragoun, Radim Hladík nebo syn Rogera Waterse - Harry.

 

Do Bíliny se těším na perfektní koncert, vzkazuje Michal Malátný na adresu mega show Dark Side of the Moon

V pátek 23. března zažije Zimní stadion v Bílině inscenaci jedné z nejslavnějších desek rockové historie v podání špičkových českých muzikantů. Na sever Čech  totiž dorazí Filip Benešovský a bratři Kašparové s ambiciózním projektem „Dark Side of the Moon“.

Dark Side of the Moon zazní na Zimním stadionu v Bílině. Jako speciální host vystoupí Michal Malátný

Doposud celkem sedmkrát hudební seskupení kolem Filipa Benešovského nabídlo divákům v České republice unikátní show skupiny Pink Floyd„The Wall“. Poslední z těchto představení se uskutečnilo ve vyprodané pražské O2 areně v roce 2009 za účasti výjimečných hostů, jako jsou Michal Malátný (Chinaski), Jan Neckář (Bacily), Radim Hladík ( Blue Effect ), Zdeněk Kluka a Roman Dragoun (Progres 2) nebo syn Rogera Waterse - Harry. Historie tohoto projektu však sahá až do roku 2002.

Dark Side of the Moon v Opavě

 Po tříleté pauze se vrací Filip Benešovský a bratři Kašparové s adaptací slavného alba Pink Floyd „Dark Side of the Moon“, tentokrát do opavského kina Mír a to 10. září.

Premiérové promítání DVD „The Wall 2009“

 

31.října 2010 se od 19:30 v Malostranské besedě v Praze uskuteční sraz aktérů koncertu „The Wall 2009“ spojený s promítáním DVD z tohoto koncertu, který se konal loni v říjnu v pražské O2 areně.